Niszowe portale towarzyskie

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z ich istnienia, tymczasem to właśnie one, choć dość trudne do odnalezienia, mają największe powodzenie wśród pewnych grup odbiorców. Niszowe portale towarzyskie, bo o nich mowa, adresowane są do osób mających w zasadzie ściśle zdefiniowane oczekiwania, albo podobny światopogląd.

W każdym razie anonse towarzyskie na takim portalach są raczej mało zróżnicowane. Po co o tym mówię? Na przykład po to, żeby każdy, kto chce dodać gdziekolwiek swoje ogłoszenia wiedział, że wyróżnianie się z tła nie zawsze przynosi pozytywny skutek.

Dobrze jest wyróżniać się na tle ogłoszeń statystycznie przeciętnych, nie obarczonych żadnymi naciekami kulturowymi. Natomiast jeśli nasza decyzja będzie taka, żeby anonse towarzyskie wyeksponować na portalach niszowych to raczej odróżnianie się od tłumu nie będzie korzystne. Większość portali, zdecydowana większość, to serwisy, nazwijmy je, ogólne, w których nie jesteśmy z założenia członkami subkultur, ani nie identyfikujemy się z żadną charakterystyczną grupą społeczną.

W takich przypadkach często to właśnie oryginalność bywa kluczem do sukcesu, dzięki czemu dostajemy do ręki jeszcze jeden argument perswazji i przekonywania odwiedzających do odwiedzin właśnie naszego ogłoszenia.

Komentowanie wyłączone.